TÂRGOVIŞTE: PSD şi-a schimbat viceprimarii! Cine sunt şi cu se ocupau înainte de a conduce oraşul
Cu o majoritate lejeră în Consiliul Local, PSD Târgovişte şi-a ales astăzi noii viceprimari. Posturile se vacantaseră: Carmen Holban a fost aleasă deputat de Târgovişte, iar Cosmin Bozieru şi-a pierdut funcţia ca urmare a unei condamnări de câteva luni de închisoare cu suspendare. După lupte grele în partid, s-a ajuns la formula: Monica Ilie Cezarina … Citește mai mult



