Fost primar PDL s-a înscris în UNPR Dâmbovița!
Tiberiu Gheorman, fost primar PDL al comunei Cândești în legislatura 2008 – 2012, a renunțat astăzi la calitatea de membru PNL și a demisionat din Consiliul Local. Gheorman s-a alăturat UNPR Dâmbovița. Alături de Gheorman a plecat din PNL și consilierul local Otilia Stan. PNL pierde astfel doi din cei patru consilierii locali pe care îi … Citește mai mult



