Conducerea instituţiei înfiinţate anul trecut în Târgovişte – o premieră dâmboviţeană la nivel naţional – a reunit astăzi arbitri şi invitaţi la o întâlnire de lucru la care au fost prezentate rezultatele primelor luni de activitate şi dezbătute obiectivele pentru 2015.
Adrian Ţuţuianu: „Municipiul Târgovişte este necondus!” Oare de către cine?
Preşedintele CJD, Adrian Ţuţuianu, repetă tot mai des, în apariţiile publice că : „Municipiul Târgovişte este necondus”. Cu alte cuvinte că echipa din fruntea administraţiei târgoviştene se joacă de-a primăria. Chiar dacă, pe anumite puncte, putem fi de acord cu preşedintele CJD, evident din raţiuni diferite, interesat este că Ţuțuianu atacă echipa în care … Citește mai mult



