TÂRGOVIȘTE: Centrul Vechi după plecarea miilor de manifestanți -pancarte aruncate, covoare de seminţe
Aproximativ 6000 de oameni s-au aflat astăzi în Centrul Vechi al municipiului Târgoviște, la un miting de susținere a Guvernului Grindeanu, organizat de PSD Dâmbovița. Social democrații au ales Centrul Vechi pentru că pe Platoul Prefecturii este instalat un cort cu târgul de mărțișoare, iar Piața Mihai Viteazul este închisă pentru reabilitare. Pentru a proteja … Citește mai mult



