Ecologizare în Peştera Ialomiței şi pe trasee adiacente platoului Padina – Peştera
COMUNICAT DE PRESĂ Complexul Național Muzeal “Curtea Domnească” şi Serviciul Public Județean Salvamont Salvaspeo Dâmbovița – instituții subordonate Consiliului Județean Dâmbovița-, în colaborare cu Alpin Club „Pro-Mont” Bucureşti au desfăşurat, în perioada 22 – 24 aprilie 2016, acțiunea de ecologizare a Peşterii Ialomiței Bucegi şi a traseelor adiacente platoului Padina – Peştera. Activitatea de ecologizare … Citește mai mult



