Tinerii, alungați cu ulei ars, din centrul municipiului Târgoviște
Un cititor Gazeta Dâmboviței a trimis redacției câteva fotografii ale clădirii Prefecturii Dâmbovița. Fotografiile aufost făcute în urma cu câteva zile și arată zona din spatele clădirii, aproape de parcare, mânjită cu ulei ars. În lipsa unor alte atracții în centrul orașului, dar și a Skate Parkului promis de autorități, în zona se strâng tinerii … Citește mai mult



