Între două vizite la Vila Brătienilor, nr .1 în PNL Dâmboviţa l-a angajat pe nr. 2 din organizaţie! În sectorul bugetar, evident!
Liberalii dâmboviţeni îşi aduc singuri grave prejudicii de imagine, ca şi cum şi-ar fi pus în cap să se umple de ridicol public. Nu numai că le lipsesc complet mesajele de substanţă specifice unei opoziţii care se doreşte o alternativă pentru cetăţenii votanţi, dar prin ceea ce fac par că îi ajută pe pesedişti, în deterimentul … Citește mai mult



