Fotbal. AJF Dâmboviţa a premiat echipele campioane de juniori
Echipele campioane de juniori din judeţ au fost premiate de Asociaţia Judeţeană de Fotbal Dâmboviţa. Ieri după-amiază, în Sala Sporturilor din Târgovişte, înainte de startul ultimului turneu din cadrul Memorialului „Gicu Dobrin”, Ionel Pitaru a acordat din partea forului judeţean de fotbal, diplome, cupe şi mingii celor mai puternice formaţii din judeţ la nivel juvenil. … Citește mai mult



