Titlu preţios! CSŞ-CSM Târgovişte, campioana României la baschet feminin U16
Performanţă remarcabilă obţinută de echipa de baschet feminin de la CSŞ-CSM Târgovişte. Formaţia pregătită de Cătălin Tănase a devenit noua campioană a României la Under 16. Micile baschetbaliste dâmboviţene au terminat pe primul loc Campionatul Naţional după ce s-au comportat excelent la turneul final, găzduit de Braşov. Acestea au intrat în posesia medaliilor de aur … Citește mai mult



