Din ianuarie, șoferii dâmbovițeni trebuie să plătească ca să circule în Capitală. Cât costă taxa
Consiliul general al Bucureștiului a decis ca de la 1 ianuarie, șoferii să plătească o taxă de poluare dacă vor să circule, cu mașina, în capitală. Autoturismele non–Euro, Euro 1 și Euro 2 vor avea interzis în Centrul Capitalei și vor plăti o taxă ca să aibă acces în restul orașului. Mașinile Euro 3 și … Citește mai mult



