DÂMBOVIȚA: Doi adolescenți s-au filmat dând foc unui câine viu

Captură MDI TV

Doi tineri s-au filmat dând foc unui câine, în satul Lăulețe din comuna Brănești. Imaginile au fost publicate de MDI Tv. Pe imagini se vede cum un adolescent stropește cu benzină un câine legat de un copac și apoi îi dă foc cu o brichetă. Scena este filmată de un alt tânăr care râde în hohote de chinurile animalului. Cazul a intrat în atenția poliției.

 

Centru Medical Valeriana




Gurmand + Raiman
Daca ti-a placut acest articol il poti distribui:

178 thoughts on “DÂMBOVIȚA: Doi adolescenți s-au filmat dând foc unui câine viu

  • 13 februarie 2019 at 15:12
    Permalink

    Aceste entităţi malefice, întrupate în corpuri umanoide, sunt situate pe cea mai de jos treapta a evoluţiei, nu se deosebesc cu nimic de o bacterie dăunătoare care trebuie stârpită. Datorită acestor fiinţe lipsite de compasiune, omenirea este departe de a evolua spiritual, din contra, ne scufundam din nou in evul mediu. Le doresc sa fie rasplatiţi de soarta, cu aceeasi moneda.

    Reply
  • 12 februarie 2019 at 21:16
    Permalink

    Ini mortii vostrii de idioti sa va moara tot neamul pentru crima asta si voi sa ardeti de vii 😡😡😡😡😡😡😡🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬

    Reply
  • 11 februarie 2019 at 14:05
    Permalink

    Futu-va rasa voastra!!!

    Reply
  • 11 februarie 2019 at 1:05
    Permalink

    Cel puțin e bine că a intervenit poliția. Să sperăm, din tot sufletul, că idioții ăia doi o să ia cât mai mulți ani de pușcărie și cât mai grei. Să nu scape nepedepsiți, ci să sufere cât mai mult și cât mai greu.

    Reply
  • 10 februarie 2019 at 9:23
    Permalink

    Scursuri infecte,vas fi castrat si pusa sare pe rana 😡😡👊🏼

    Reply
  • 9 februarie 2019 at 23:51
    Permalink

    Nu cunosc personal acesti indivizi şi nici nu pot sa jignesc !! Dumnezeu are grija si de acesti 2-3 (copii/adolescenți) !! Nişte nesimțiți care ne.au făcut țara de rusine !!!
    Ruşine Mare !! Halal de părinții ce iau crescut !!
    Frumoasă educatie le.au dat !!!

    Reply
  • 9 februarie 2019 at 21:46
    Permalink

    Si asa se procedeaza…il arzi de viu, inteligentule? Apoi, ai spus …poate ca facea…deci nu stii sigur, dar sari in apararea lor..sa inteleg ca asa faci si tu? Ca au avut exemplu de la tine? Atunci si tu faci rele, prin promovarea unui comportament de psihopat, deci trebuie sa fii tratat dupa reteta ta, nu?
    Retardule, esti tu in stare sa creezi viata, cat sa te crezi indreptatit sa o iei?

    Reply
  • 9 februarie 2019 at 21:03
    Permalink

    Alex,psihopatule,la nebuni cu tine si la puscarie cu cei doi criminali.Nimeni nu are dreptul sa ia o viata.In foc cu voi trei,bolnavilor psihic !

    Reply
  • 9 februarie 2019 at 20:35
    Permalink

    Sa dea dumnezeu sa se intoarca la amandoi si familiilor voastre de ciori voi tigani jegosi ati facut tara de rusine pe unde umblati

    Reply
    • 11 februarie 2019 at 12:20
      Permalink

      Sa ti dau la muie de rasist de zdreanta ba mata sa futut cu un tigan ce faci acu , u faci tara de ras rasistule decat in Romania auzi asa ceva taran prost ce esti .

    • 12 februarie 2019 at 22:57
      Permalink

      In imagine se vede clar ca nu arata a tigan si in plus esti pe langa subiect ai scris si tu doar sa te afli in treaba “domnu,, Cristi! Bai nu mai fii rasist si lasa in pace pe toata lumea ca te faci singur de ras! Ce mai conteaza ca a fost Roman sau Tigan???? Schima-ti mentalitatea!

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Politica de confidentialitate (click pe acest link)

Statistici Trafic Google Analytics
Statistici Trafic.ro