EXCLUSIVITATE! Bombă pe scena politică: Miculescu și Moldoveanu preiau UNPR Dâmbovița

     Surse politice de la centrul partidului  au declarat, în această seară, pentru Gazeta Dâmboviței că soarta UNPR Dâmbovița a fost decisă la Bucuresti. Oficialii partidului au hotărât că Dan Miculescu va ocupa funcția de președinde al filialei județene, iar Mihaiță Moldoveanu pe cea de secretar general. Dan Miculescu este un prosper om de afaceri din județ, patronul postului de televiziune MDI Tv. Mihăiță Moldoveanu este consilier județean, foarte influent în zona Târgoviște – Moreni, ales pe listele PSD, partid la care a renunțat odată cu ordonanță migrației. Dan Miculescu îi ia locul lui Radu Marian, personaj controversat al scenei politice dâmbovițene, condamnat în primă instanță la 6 ani și 4 luni cu executare pentru fraudă cu fonduri europene.

      Rămâne de văzut cine se va alătura acestei echipe.


Valeriana heidelbergcement

Gurmand + Raiman
Daca ti-a placut acest articol il poti distribui:

: 16 ganduri despre “EXCLUSIVITATE! Bombă pe scena politică: Miculescu și Moldoveanu preiau UNPR Dâmbovița

  • 8 aprilie 2015 at 22:52
    Permalink

    De pe urma asa zisului “trafic de influenta cu macelari” traiesc o gramada de familii din Dambovita si din alte judete. Asteptati intai sa vedeti ce poate face Miculescu pt judet si apoi judecati.

    Reply
  • 9 februarie 2015 at 21:02
    Permalink

    Baaa, va rad, potolitiva ca va bag in p.. mamii voastre de nemernici, m-am saturat.
    Multumesc cunoscatorilor

    Reply
  • 7 februarie 2015 at 17:27
    Permalink

    N-am știut ca este de vanzare! M-ar fi interesat si pe mine.

    Reply
  • 6 februarie 2015 at 12:55
    Permalink

    Probabil ca Miculescu dorește sa ajungă din nou in situația de prin anii 2003-2004.
    I s-a urcat “succesul ” la cap.

    Reply
    • 6 februarie 2015 at 14:31
      Permalink

      Corina ,tu stii ceva ?Eu nu stiu ce stii ,dar este adevarat mesajul tau. La vremea la care te referi nu erau fonduri europene ca sa le fraudeze Miculescu ,dar tot ce putea frauda a fraudat .Incepand cu scandalul directorului de la Carparica (arestat )si stie Miculescu cum ,continuand cu traficul de influenta la angajarile macelarilor in Germania, dare de mita (in produse )data tuturor organelor de control care ii vizitau afacerea de la Sotanga si apoi Doicesti ,etc etc.Udrea joaca la pitici in fata acestui viitor mare senator al Romaniei.

  • 6 februarie 2015 at 11:10
    Permalink

    BRAVO Dan Miculescu
    BRAVO Mihaita Moldoveanu
    De asa oameni are nevoie Dambovita !!!
    BRAVO

    Reply
    • 6 februarie 2015 at 15:57
      Permalink

      De oameni din astia care saracesc pe altii ca sa traiasca ei bine?
      De mafioti si nenorociti ca Moldoveanu? Astia trebuie sa ajunga la parnaie si acolo sa moara.

      Hoti si mafioti!

  • 6 februarie 2015 at 10:42
    Permalink

    sunt curioasa daca poate Dan Miculescu castiga colegiul de senat vacantat pe Targoviste

    Reply
  • 6 februarie 2015 at 9:34
    Permalink

    Tutuianu la brutarie…:)
    Nu exista politician mai rau la Dambovita. Tutuianu e in toate …..:)
    Jos Tutuianu si clica de hoti.

    Reply
  • 5 februarie 2015 at 23:44
    Permalink

    O echipa puternica si competenta!!!
    Multa bafta si speram ca acest judet sa scape de clanul Tutuianu !!!

    Reply
  • 5 februarie 2015 at 22:42
    Permalink

    toate leprele in viata noastra….dispar unele si apar altele…

    Reply
  • 5 februarie 2015 at 22:17
    Permalink

    Nici acestia nu au auzit de alegeri interne.

    Reply

Lasă un răspuns

Info politica de confidentialitate

Cititorii Gazetei - Google.com
Cititorii Gazetei - Trafic.ro