Un târgoviştean doarme de 6 ani pe stradă! Apel pe facebook pentru a i se găsi o locuinţă!
Apel pe reţeau de socializare Facebook, iniţiat de o târgovişteancă impresionată de drama prin care trece un bărbat care şi-a pierdut locuinţa şi doarme pe stradă. Tânara speră că oamenii îl vor ajuta, mai ales că vin sărbătorile şi,poate, i se va găsi o locuinţă. „Oameni buni, astăzi l-am întâlnit pe domnul Florian, care este … Citește mai mult



