Alexandru Băluță, experimentatul mijlocaș cu o carieră la nivel înalt, național și internațional, revine la Târgoviște.
Acum 13 ani pleca la Viitorul, după 2 ani petrecuți la Târgoviște, bifând ulterior prezențe la echipe ca CSU Craiova, Slavia Praga, Liberec, FCSB, echipa națională a României, cât și U17 și U21. Acum vine cu obiectivul clar de a promova cu echipa târgovișteană
Nu renunță la gàndul că poate reveni la națională, fiind încrezător în forțele sale, chiar dacă are 32 de ani. Succes în tricoul roș-albastru!
Foto: Wikipedia
BMG




Facebook
WhatsApp
TikTok



































