Chindia Târgovişte începe campionatul la 1 septembrie. Vezi programul meciurilor!

ETAPA 1 – Sâmbătă, 01.09.2012

Unirea Slobozia – Callatis

Chindia – CF Brăila

Buftea – FCM Bacău

Dinamo II – Săgeata

Farul – Sportul

Dunărea Gl – Otopeni

Rapid CFR Suceava – Delta

Botoşani stă

ETAPA 2 – Sâmbătă, 08.09.2012

CF Brăila – Unirea Slobozia

FCM Bacău – Chindia

Săgeata – Buftea

Sportul – Dinamo II

Otopeni – Farul

Delta – Dunărea Gl

Botoşani – Rapid CFR Suceava

Callatis stă

ETAPA 3 – Sâmbătă, 15.09.2012

CF Brăila – Callatis

Unirea Slobozia – FCM Bacău

Chindia – Săgeata

Buftea – Sportul

Dinamo II – Otopeni

Farul – Delta

Dunărea Gl – Botoşani

Rapid CFR Suceava stă

ETAPA 4 – Sâmbătă, 22.09.2012

FCM Bacău – CF Brăila

Săgeata – Unirea Slobozia

Sportul – Chindia

Otopeni – Buftea

Delta – Dinamo II

Botoşani – Farul

Callatis – Rapid CFR Suceava

Dunărea Gl stă

ETAPA 5 – Sâmbătă, 29.09.2012

FCM Bacău – Callatis

CF Brăila – Săgeata

Unirea Slobozia – Sportul

Chindia – Otopeni

Buftea – Delta

Dinamo II – Botoşani

Dunărea Gl – Rapid CFR Suceava

Farul stă

ETAPA 6 – Sâmbătă, 06.10.2012

Săgeata – FCM Bacău

Sportul – CF Brăila

Otopeni – Unirea Slobozia

Delta – Chindia

Botoşani – Buftea

Rapid CFR Suceava – Farul

Callatis – Dunărea Gl

Dinamo II stă

ETAPA 7 – Sâmbătă, 13.10.2012

Săgeata – Callatis

FCM Bacău – Sportul

CF Brăila – Otopeni

Unirea Slobozia – Delta

Chindia – Botoşani

Dinamo II – Rapid CFR Suceava

Farul – Dunărea Gl

Buftea stă

ETAPA 8 – Sâmbătă, 20.10.2012

Sportul – Săgeata

Otopeni – FCM Bacău

Delta – CF Brăila

Botoşani – Unirea Slobozia

Rapid CFR Suceava – Buftea

Dunărea Gl – Dinamo II

Callatis – Farul

Chindia stă

ETAPA 9 – Miercuri, 24.10.2012

Callatis – Sportul

Săgeata – Otopeni

FCM Bacău – Delta

CF Brăila – Botoşani

Chindia – Rapid CFR Suceava

Buftea – Dunărea Gl

Dinamo II – Farul

Unirea Slobozia stă

ETAPA 10 – Sâmbătă, 27.10.2012

Otopeni – Sportul

Delta – Săgeata

Botoşani – FCM Bacău

Rapid CFR Suceava – Unirea Slobozia

Dunărea Gl – Chindia

Farul – Buftea

Dinamo II – Callatis

CF Brăila stă

ETAPA 11 – Sâmbătă, 03.11.2012

Callatis – Otopeni

Sportul – Delta

Săgeata – Botoşani

CF Brăila – Rapid CFR Suceava

Unirea Slobozia – Dunărea Gl

Chindia – Farul

Buftea – Dinamo II

FCM Bacău stă

ETAPA 12 – Sâmbătă, 10.11.2012

Delta – Otopeni

Botoşani – Sportul

Rapid CFR Suceava – FCM Bacău

Dunărea Gl – CF Brăila

Farul – Unirea Slobozia

Dinamo II – Chindia

Buftea – CallatisSăgeata stă

ETAPA 13 – Sâmbătă, 17.11.2012

Callatis – Delta

Otopeni – Botoşani

Săgeata – Rapid CFR Suceava

FCM Bacău – Dunărea Gl

CF Brăila – Farul

Unirea Slobozia – Dinamo II

Chindia – Buftea

Sportul stă

ETAPA 14 – Sâmbătă, 24.11.2012

Botoşani – Delta

Rapid CFR Suceava – Sportul

Dunărea Gl – Săgeata

Farul – FCM Bacău

Dinamo II – CF Brăila

Buftea – Unirea Slobozia

Chindia – Callatis

Otopeni stă

ETAPA 15 – Sâmbătă, 01.12.2012

Callatis – Botoşani

Otopeni – Rapid CFR Suceava

Sportul – Dunărea Gl

Săgeata – Farul

FCM Bacău – Dinamo II

CF Brăila – Buftea

Unirea Slobozia – Chindia

Delta stă.

Lasă un răspuns

Info politica de confidentialitate

Cititorii Gazetei - Google.com
Cititorii Gazetei - Trafic.ro