Nu se va mai permite montarea centralelor individuale în blocurile noi
Ministrul Mediului, Tanczos Barna, a anunțat un nou proiect de lege care va interzice montarea centralelor individuale în blocurile noi Proiectul de lege care ar putea intra în vigoare la începutul anului 2022 își propune ca în blocurile aflate acum în construcție și în cele care urmează a fi construite să nu se mai … Citește mai mult



