Andrei Pițian a dorit să țină în brațe unul din cățeii care-și căutau stăpân. „Botic” a fost adoptat a doua zi!
Andrei Pițian a arătat că e un om de calitate și în afara gazonului, încă de când a venit la Chindia! La meciul cu FCSB, văzând că nu a primit și el un câine, a mers și le-a cerut reprezentaților adăpostului unul, menționând că e un iubitor de animale. Campania se numește „Umple golul din … Citește mai mult



