În clasamentul general, două cluburi dâmboviţene ocupă locurile II şi III:
Iată câştigătorii:
TRADITIONAL FEMININ
(-) 8 ANI OPEN:
1 VISAN IRINA MSC
2 PREDA ALECSIA YAMA
3 POSPAI CATALINA MSC
8-9 ANI (-) 32 KG.:
3 HUIU STEFANIA YAMA
3 GRIGORE DARIA MSC
8-9 ANI (+) 32 KG.:
3 BICA RALUCA PETROM
10-11 ANI (-) 34 KG. – A:
1 LEURZEANU CRINA GEORGIANA KIDAVA
2 ALECU ANDREEA YAMA
3 STANCIOIU RALUCA PETROM
10-11 ANI (-) 34 KG. – B:
1 DINA ANDRADA KORYO
2 RUSEN ALINA PETROM
3 DIRSTARU CAMELIA KORYO
10-11 ANI (-) 40 KG.:
1 MORARU TIMEEA YAMA
2 MOTOROIU CRISTINA KORYO
3 ZAHARIA RALUCA KORYO
3 IZABELLA CONSTANZO KORYO
10-11 ANI (+) 40 KG.:
1 DITESCU RALUCA PETROM
2 DUMITRU IOANA PETROM
MINICADETE OPEN:
1 STAN ANA MARIA CS TARGOVISTE
3 PARSUCA STEFANIA MSC
CADETE OPEN LOCUL: NUMELE: PRENUMELE: STRUCTURA SPORTIVA:
2 VISAN CATALINA CS TARGOVISTE
3 MOISE TEODORA PETROM
SENIOARE OPEN:
3 CONSTANTIN RITA CS TARGOVISTE
TRADITIONAL MASCULIN
7 ANI OPEN:
1 DINCA FABIAN KORYO
2 VEDE ALEXANDRU MSC
7 ANI OPEN – B:
1 OPRESCU BOGDAN KORYO
2 TANASE MARIO MSC
3 CARTUTA ALEXANDRU MSC
8-9 ANI (-) 27 KG.:
1 DOBRE EDUARD KORYO
2 CRISTEA VALENTIN KORYO
3 NEDELCU ALEXANDRU KORYO
3 RALEA MIHAI MSC
8-9 ANI (-) 32 KG. – A:
1 MOCANU VLADUT KORYO
2 GEORGESCU RADU YAMA
3 POSPAI ALEXANDRU MSC
8-9 ANI (-) 32 KG. – B:
1 VULPOIU EDUARD KORYO
3 CATRINA SEBASTIAN MS
3 MUSESCU RAUL KIDAVA
8-9 ANI (-) 32 KG. – C:
1 COSTESCU NICOLAS YAMA
2 CALOTESCU ALEXANDRU KIDAVA
3 ANGELESCU MARIO MSC
3 STAN MIHAI MSC
8-9 ANI (+) 32 KG. – A:
2 CIOBANU STEFAN PETROM
3 MARINESCU MIHAI MSC
3 MOISE ANTONIO YAMA
8-9 ANI (+) 32 KG. – B:
1 STANESCU EDUARD PETROM
3 COCOS ALEXANDRU KORYO
3 FIFIALA DAVID MSC
8-9 ANI (+) 32 KG. – C:
2 MIHAI THEODOR MSC
3 HAGIU RARES YAMA
10-11 ANI (-) 32 KG.:
2 DINCA OVIDIU KORYO
3 GHEORGHE PAUL KIDAVA
10-11 ANI (-) 38 KG. – B:
1 PADURARU ALEXANDRU PETROM
2 NICA RAZVAN YAMA
3 DIACONU STEFAN KIDAVA
10-11 ANI (+) 38 KG. – A:
1 DRAGUS ADRIAN CS TARGOVISTE
2 DINU EDUARD KORYO
3 MACELARU OCTAVIAN KIDAVA
10-11 ANI (+) 38 KG. – B:
1 MERDA ROBERT CS TARGOVISTE
2 RADOI FLORIN KORYO
3 HUIU EMANUEL YAMA
3 RUSU ANDREI KIDAVA
10-11 ANI (+) 38 KG. – C:
1 SETREANU ALEXANDRU CS TARGOVISTE
2 PETRESCU DAMIAN YAMA
3 OPREA ANDREI MSC
MINICADETI (-) 42 KG. – A:
1 NICOLAE ANTONIO PETROM
2 BARBU OCTAVIAN MSC
3 CRUCERU MARIUS MSC
MINICADETI (-) 42 KG. – B:
1 STOICESCU ADRIAN CS TARGOVISTE
2 VORNICU ALEXANDRU PETROM
3 BOROZESCU ALIN KORYO
MINICADETI (-) 48 KG.:
1 NEDELCU ANDREI KORYO
2 OANCEA GABRIEL KORYO
3 DIACONU VASILE KOMURA
MINICADETI (+) 48 KG.:
1 MOISE SEBASTIAN CS TARGOVISTE
2 MALASINCU MADALIN PETROM
3 GOMOI DRAGOS MSC
3 FLOREA ALIN KOMURA
CADETI (-) 52 KG.:
1 CIRLAN VALENTIN CS TARGOVISTE
2 NEAGU ROBERT KORYO
3 CHITU ALEXANDRU KIDAVA
CADETI (-) 60 KG.:
1 CIOBANU DENIS PETROM
3 SIMION IONUT KORYO
3 PAUNESCU ALEXANDRU MSC
CADETI (+) 60 KG:
2 BURLACU RARES MSC
3 ENE SILVIU KORYO
JUNIORI (-) 62 KG.:
1 NEAGA STEFAN PETROM
JUNIORI (+) 62 KG:
2 ZAMAN VLAD MSC
U21 OPEN:
1 SUHAN COSMIN CS TARGOVISTE
SENIORI OPEN:
2 POMARLEANU OCTAVIAN CS TARGOVIST
KATA KOBUDO FEMININ
6-8 ANI:
1 VISAN IRINA MSC
2 HURA-TUDOR ANA-MARIA MSC
3 POSPAI CATALINA MSC
9-11 ANI:
1 DITESCU MARIA PETROM
2 BICA RALUCA PETROM
3 ALECU ANDREEA YAMA
3 MORARU TIMEEA YAMA
11-13 ANI :
1 DUMITRU IOANA PETROM
2 STAN ANA MARIA CS TARGOVISTE
3 STANCIOIU RALUCA PETROM
3 RUSEN ALINA PETROM
(+) 14 ANI:
2 VISAN CATALINA CS TARGOVISTE
3 TUDOR ANDREEA CS TARGOVISTE
3 MORARESCU MARIA CS TARGOVISTE
KATA KOBUDO MASCULIN
6-7 ANI:
2 VEDE ALEXANDRU MSC
3 CARTUTA ALEXANDRU MSC
8 ANI – A:
1 MUNTEANU ALEXANDRU YAMA
2 STAN MIHAI MSC
8 ANI – B:
2 CIOBANU STEFAN PETROM
3 MIHAI THEODOR MSC
9 ANI – A:
1 COSTESCU NICOLAS YAMA
2 STANESCU EDUARD PETROM
3 ANGELESCU MARIO MSC
9 ANI – B:
1 VASILACHE STEFAN DINAMO
2 POSPAI ALEXANDRU MSC
3 GEORGESCU RADU YAMA
10-11 ANI:
2 PADURARU ALEXANDRU PETROM
3 PETRICA ALBERT PETROM
12-17 ANI:
2 VORNICU ALEXANDRU PETROM
3 PREDESCU VLAD MSC
3 ZAMAN VLAD MSC
(+) 18 ANI LOCUL:
1 MANEA GABRIEL MSC
2 SUHAN COSMIN CS TARGOVISTE
3 ROSU SEBASTIAN MSC
3 POMARLEANU OCTAVIAN CS TARGOVISTE