FOTO – Accident la Voineşti! Drumul Naţional 72, plin de mere

Accident la lăsarea serii pe DN 72 A, Voineşti – Târgovişte!  Un autoturism a lovit  un tractor cu remorcă care transporta mere. Şoferul maşinii spune că tractorul nu avea lumini, iar remorca nu era semnalizată, aşa că l-a lovit în plin. Maşina este grav avariată, dar din fericire nu sunt victime. Sunt aşteptaţi criminaliştii pentru a cerceta locul accidentului. Din declaraţiile martorilor, se pare că, conducătorul tractorului ar fi părăsit locul accidentului.

accident voinesti accident voinesti1 accident voinesti2 accident voinesti3 accident voinesti4 accident voinesti5 accident voinesti6 accident voinesti7 accident voinesti8 accident voinesti9 accident voinesti10 accident voinesti11 accident voinesti12 accident voinesti13 accident voinesti14 accident voinesti15 accident voinesti16

dn 72  A

 


Valeriana



Gurmand + Raiman
Daca ti-a placut acest articol il poti distribui:

24 thoughts on “FOTO – Accident la Voineşti! Drumul Naţional 72, plin de mere

  • 7 octombrie 2015 at 23:36
    Permalink

    Bai voinestene care esti suparat nu vrei sa o iei puptin la etaj

    Reply
  • 7 octombrie 2015 at 18:58
    Permalink

    Nu a fugit nimeni :)) cred ca fuge prietenul tau imaginar prin capul tau ala defect!!

    Reply
  • 6 octombrie 2015 at 16:11
    Permalink

    Soferul tractorului avea permis!! Voinesteanule tu nu esti suparat esti mult prea frustrat ba!Documenteaza-te inainte de a spune ceva!

    Reply
    • 6 octombrie 2015 at 19:22
      Permalink

      Ai dreptate

    • 6 octombrie 2015 at 21:13
      Permalink

      Bai asta, ciocu’ mic ca va stiu prea bine! Aveti mare noroc ca nu va ia politia pe fiecare zi dar pana la urma poate se rezolva si asta cu un “pont” de la cineva!

    • 7 octombrie 2015 at 15:03
      Permalink

      Gura mica, handicapatule!

  • 5 octombrie 2015 at 22:53
    Permalink

    Tancomi nu mai comenta ce nu iti apartine ca ne certam rau

    Reply
  • 4 octombrie 2015 at 19:54
    Permalink

    Vedeti cine circula cu tractoarele in aceasta perioada {copii ,femei fara permis chiar si barbati fara parmis } circula cine vrea chiar daca a baut dar politia ia bani si vor marire de salariu ce e pe valea Dimbovitei te ingrozesti se fura lemne se merge cine vrea cu tractoarele dar Domnule NICOLAE chir nimeni nu stie nimic am fost si am admirat sambata seara cand mergea masina cu lumina in fata tractorul nu avea lumina iar tractorisatul beat denu putea sta in piciore RUSINE politiei Voinesti si Candesti

    Reply
  • 4 octombrie 2015 at 10:39
    Permalink

    Din pacate acesta este haosul de pe drumul 72A in aceasta perioada.Atentie Politia!!!Se mai poate repeta!Acesti tractoristi merg nu numai cu viteza si cu platformele supraincarcate,dar conduc si sub influenta alcoolului!!!

    Reply
    • 6 octombrie 2015 at 19:23
      Permalink

      Nu e a devarat

  • 4 octombrie 2015 at 0:38
    Permalink

    O modificare. Conducatorul tractorului nu a fugit conducatorul de la locul accidentului.toata lumea recolteaza acum.oare ceilalti aveau viteza adecvata acelei zone?

    Reply
    • 5 octombrie 2015 at 20:40
      Permalink

      Sunteti cumva ruda cu BAIATUL FARA PERMIS CARE CONDUCEA TRACTORUL? Daca nu, nu comentati fara sa stiti. Da, toata lumea culege dar cine e cu CAPUL PE UMERI culege si ori il prinde noaptea pe drum si are tractor cu lumini ori se intoarce acasa mai devreme, una din doua!

    • 6 octombrie 2015 at 19:20
      Permalink

      Are si el nume, si si-a luat permisul de 6 luni e nu sunt de vina, tata era pe protap si era sa moara, au cazut niste lazi pe el!

    • 6 octombrie 2015 at 21:16
      Permalink

      Atunci de ce a fugit de acolo baiatul asta care are un nume? Avea ceva de ascuns?

    • 6 octombrie 2015 at 19:21
      Permalink

      Da ia mai taci tu din gura!

    • 6 octombrie 2015 at 20:52
      Permalink

      Ba daca tot esti asa de revoltat de ce iti pui numele un voinestean suparat si nu numele tau?Daca era ceva de tine spuneai cine esti si iti asumai ce spuneai! Asa cu anonim esti tare viteaz!

    • 7 octombrie 2015 at 15:04
      Permalink

      Costinel asa te cheama, nu?

    • 7 octombrie 2015 at 18:57
      Permalink

      nu

    • 7 octombrie 2015 at 19:17
      Permalink

      “Ba”, tu esti proprietarul tractorului cumva? D-aia nu mai poti tu sa culegi ca nu imi stii numele? Ati intrat acu’ toate rudele sa va scoateti victime dar stati linistiti ca va vorbeste tot satu’ de ce poame sunteti! Aveti grija in continuare!

  • 4 octombrie 2015 at 0:13
    Permalink

    A inceput campania de recoltarea merelor.Atat soferii de tractoare ar trebui sa fie atenti dar si conducatorii auto.Nu mai spun ca satul nostru este traversat de toate categoriile de autovehicule cu viteze uriase,in ciuda faptului ca avem radar mai mereu in sat.nu este vina numai a tractoristilor.de inteles cei ce nu cunosc zona,dar cei ce trec frecvent pe aici stiu ca este o zona unde agricultura se practica intens ,deci atentia trebuie sporita.

    Reply
  • 3 octombrie 2015 at 22:00
    Permalink

    Asa se circula de aproape o luna in Voinesti, numai tractoare fara lumini, cu remorci nesemnalizate! Unde e politia?! Politia stie doar sa mearga pana in capul satului cu Loganu’ si sa se intoarca, eventual sa opreasca pe unu ca nu are tractoru’ inmatriculat! Pe astia nu ii mai opreste nimeni! Se intorc de pe camp la 10 noaptea, parca se duc pe lumea cealalta cu tot cu mere si tractoare! S-a vazut ca Dumnezeu nu doarme, iti da pe o parte si iti ia pe cealalta, sa se invete minte!
    Ati face bine sa trimiteti o echipa sa filmeze zona aia noaptea, sa vedeti bietii tractoristi cum fug cu platformele pline pe 4 randuri si legate cu sfori, de le e mai mare dragul la tiristi sa intre in plin in ei pe motiv ca nu i-a vazut!

    Reply
    • 6 octombrie 2015 at 19:16
      Permalink

      Stii ceva tatal meu a fost pe tractor si au avut lumini si triunghiuri, a scapat cu viata, si daca murea? Eu ce faceam?

    • 6 octombrie 2015 at 21:15
      Permalink

      Draga mea Andreea, spune-mi tu mie, se terminau zilele de cules daca pleca mai devreme cu o ora daca stia ca nu are lumini tractorul?

    • 7 octombrie 2015 at 14:59
      Permalink

      Stii ceva nu ma lua cu draga ca am draci, ai inteles, hai mai taci!

Lasă un răspuns

Info politica de confidentialitate

Statistici Trafic Google Analytics
Statistici Trafic.ro