ortooxacell kiss2022.gif Flax

TÂRGOVIȘTE: Livas Clothing angajează asistent producție! Vezi cerințele

DENUMIRE JOB: ASISTENT PRODUCTIE

Departament

  • Achizitii
  • Administrativ / Logistica
  • Confectii / Design vestimentar
  • Productie

Industrie Textilă

Tip job – Full time

Oraș – Târgoviste

Nivel carieră – Mid-Level/Peste 3 Ani Experiență

Limbi străine – Engleza (constituie avantaj și limba Spaniolă)

Oferta – Se va negocia în urma interviului

Candidatul ideal

  • Absolvent de facultate de preferat industrie textilă
  • Abilitati comerciale
  • Gestionarea statusului comenzilor cu clientii straini
  • Gandire tehnica, analitica, organizata.
  • Desfasoara activitati de prospectare si propune furnizori/clienti conform necesitatilor
  • Aptitudini dezvoltate in lucrul cu un program computerizat
  • Competenţă pentru gestiunea eficienta a materialelor
    • Personalitate orientată spre performanţă, motivată şi responsabilă cu capacitate bună de impunere
    • Înţelegere tehnică; cunoaşterea foarte buna a industriei textile şi a confecţiilor pentru femei
    • Flexibilitate şi disponibilitate
    • Capacitate foarte bună de comunicare şi atitudine sigură de sine/responsabil

Descrierea jobului

– Comanda si supravegheaza sub indrumarea sefului de departament, activitatea de aprovizionare cu materii prime si materiale – receptia de materiale si accesorii si introducerea cantitatilor intr un sistem integrat de gestiune a stocurilor
– Comanda,urmareste /gestioneaza consumurile de materiale in raport cu normele stabilite

-Informeaza seful de departament in cazul aparitiei unor disfunctionalitati

-Participa la teleconferinte cu clientii

-Urmareste in permanenta realizarea cerintelor clientilor si intretine o buna legatura in relatia cu acestia
– Urmareste activitatea departamentelor de productie in limita ariei sale de activitate, in vederea cresterii eficientei si a mentinerii unor costuri de productie scazute ;
– Urmarirea asigurarii calitatii pe fluxul tehnologic si asigura imbunatatirea permanenta a productivitatii
BENEFICII:
-Mediu de lucru placut si confortabil
-Reduceri servicii medicale

-Reduceri la achizitionarea de marfuri alimentare si nealimentare de la firmele agreate
bonuri de masa, posibilitatea de evolutie etc

Descrierea companiei

SC LIVAS CLOTHING SRL are o vechime de peste 20 ani in Romania, in domeniul confectiilor textile pentru femei,cu peste 400 de angajati si cu o capacitate de productie de peste 80000 de bucati pe luna(confectii dama:rochii,bluze,pantaloni,fuste,etc) si cu cele mai stricte standarde de calitate realizate,compania este considerata ca fiind una dintre cele mai importante companii din Romania in productia de articole de imbracaminte pentru femei. Societatea are puncte de lucru la Tirgoviste(Dambovita), Racari( Dambovita), Priboieni( Arges) si Draganesti(Olt), iar intreaga productie este livrata la export.

Date de contact:

Livas Clothing S.R.L.

Str. Garii 6, Et.2,  Complex Pavcom, Mun.Tirgoviste, Jud Dimbovita

Secretariat

Tel 0245220225/0749129337

Fax: 0245220224

Email [email protected]

Manager Resurse Umane

0749129346

[email protected]

Lasă un comentariu

Agenda Politică Locală

psd pnl usr aur
MedcareTomescu romserv.jpg novarealex1.jpg hymarco fierforjat.gif
Trimite știrea ta > 0737 449 352 > [email protected]

CITEȘTE ȘI

Gopo
Foah ConsultOptic