Complex Hotelier King Târgoviște organizează Revelion 2018. Un meniu bogat, open bar și o atmosferă întreținută de muzică live cu Dan Ilinca, formația SINKRON, muzica populară și ușoară cu laureati ai emisiunilor televiziate, dansuri orientale, precum și multe suprize sunt atuurile petrecerii de revelion de la Complex Hotelier King Târgoviște.
GUSTARE RECE: Cosulet din cascaval cu branzeturi, legume, masline, Piftie de curcanita cu ou de prepelita, Tartina cu somon fumme, ricota si lamaie, Rulou din tortilla cu sunca si cascaval, Nufar din castravete verde, Trandafir din salam de Sibiu, Branza feta in plapumioara, Rulou din prosciuto cu crema Philadelphia, Canapele cu icre de somon, Capresse din rosii cherry si mozzarela Bocconcini cu busuioc, Sorici,Tartina cu file de ansoa, Muschi file evantai.
FILE DE SALAU (garnitura de orez cu migdale si stafide)
PIEPT DE CURCAN (garnitura varza calita)
MEDALION DE PORC UMPLUT CU PRUNE
CARNACIORI AFUMATI LA GRATAR
- garnitura: rondele de cartofi la cuptor
- salata: muraturi de casa
DESERT,SAMPANIE și PIȘCOT, CAFEA, MIXT de alune, migdale, fistic, FRUCTE
OPEN BAR: Vodca, Gin, Wiskey, Garonne, Angelli, vin- Feteasca regala de Recas
DRINKS: Cola, Fanta, Santal, Apa plata/minerala
Prețului meniului pentru o persoană este de 275 de lei. Hotel King, Bld. Carol I Nr.7, Targoviste. Pentru rezervări telefon: 0731 309 610