Meciul dintre Unirea Răcari și Unirea Bucșani s-a disputat doar pe jumătate!

Astăzi s-au întâlnit la Conțești echipele din Răcari și Bucșani, într-un meci din cadrul primei etape a Ligii a 4-a, echipa gazdă fiind prima menționată, dar care are terenul suspendat din cauza unor incidente în care a fost implicat jucătorul-antrenor Marius Zidăroiu, cel care a decis și azi ca echipa să nu mai intre pe teren în repriza a doua, după ce a acuzat arbitrajul.

Scorul era 2-2 la pauză, după ce Bucșani a condus cu 2-0 prin două goluri frumoase și a fost egalată pe finalul reprizei. Rămâne de văzut ce sancțiuni se vor aplica după această decizie a Unirii Bucșani de a părăsi terenul. Nu au existat incidente.