kiss2025a.jpg Euroguard 	oneminamed_nav.gif dsgmotor.gif

CONCURS: Pizza după reţete italiene pentru cititorii Gazeta Dâmboviţei, de la Pizza Point Târgovişte

Pizza Point, aflată în Târgovişte pe strada Constantin Brâncoveanu (lânga CEC), face cinste cu pizza gustoasă, după reţete italiene, pentru cititorii Gazeta Dâmboviţei. Trei premii a câte două pizza vor ajunge la trei câştigători.
Paşii de concurs sunt foarte simpli:
1. Like pe pagina de facebook Pizzeria.PizzaPoint
2. Like pe pagina de facebook Gazetadambovitei.ro
3. Lasă un comenariut la postarea pentru concurs (AICI) unde spune-ne care ar fi specialitatea ta de pizza cu care  crezi că ţi-ai convinge clienţii, dacă ai fi bucătar. Comentariile care au cele mai multe like-uri vor fi declarate câştigătoare.  (Intră în concurs doar comentariile din postarea de concurs indicată mai sus).
Concursul se încheie joi, 2 februarie, la ora 8:00. Premiile gustoase  se vor ridica de la Pizza Point,  strada Constantin Brâncoveanu (lânga CEC), micro 3, Târgovişte, începând de vineri 3 februarie. Pizza câştigată la concurs nu se livrează la domiciliu.
Pizza Point foloseşte doar reţele italiene şi ulei de măsline. Din oferta Pizza Point amintim şi Panni Sandviş, Focacia, Salate, Aripioare picante, Nugett, Hamburger, Cheeseburger.
Pizza Point vânzări la geam, dar şi livrări la domiciliu: 0732997411 sau 0374 997 497.
Distribuie:

Lasă un comentariu

Contact / Trimite știrea ta > 0737 449 352 > [email protected]
MedcareTomescu romserv.jpg hymarco

CITEȘTE ȘI

Metex oneminamed Gopo
kiss2025a.jpg dsgmotor.gif
novarealex1.jpg ConsultOptic memco1.jpg
Newsletter Gazeta Dambovitei
Introdu adresa ta de e-mail si vei fi la curent cu cele mai importante stiri din Targoviste si din judetul Dambovita.
E-mailul tau nu va fi facut public

Parteneri media