Tinerii liberali au marcat Ziua Mondială a Mediului Înconjurător prin acțiuni de ecologizare
Astăzi, 05.06.2022, pentru a marca Ziua Mondială a Mediului Înconjurător, tinerii liberali dâmbovițeni au desfășurat o amplă acțiune de ecologizare în zona Șanțului Cetății din municipiul Târgoviște. Acțiunea face parte din campania națională de ecologizare lansată de Tineretul Național Liberal, la împlinirea a 50 de ani de la desemnarea acestei zile de către Adunarea Generală … Citește mai mult



