Elevii cu domiciliul în municipiul Târgoviște vor putea circula gratuit cu transportul în comun
Transport local va fi gratuit pentru elevii târgovișteni, în urma unei decizii a Consiliului Local. Este vorba despre elevii care au domiciliul în municipiul Târgoviște, iar pentru a beneficia de gratuitate elevii trebuie să depună o cerere la secretariatul unității de învățământ. „Potrivit unei hotărâri aprobate în ședința de Consiliu Local din această dimineață, se … Citește mai mult



