ortooxacell kiss2022.gif Flax

TÂRGOVIȘTE: S.C. WOX FAD COM SRL angajează inginer producție! Vezi cerințele

S.C. WOX FAD COM SRL TARGOVISTE A N G A J E A Z A

  • INGINER PRODUCTIE

RESPONSABILITATI:
– Proiectarea si coordonarea lucrarilor de productie publicitara, ( display-uri, casete luminoase, standuri expozitionale, copertine si marchize, structuri volumetrice diverse, totemuri publicitare, etc.);

– Responsabil pentru activitatile legate de implementarea in productie a noilor proiecte, asigura transferul din faza de dezvoltare in productia de serie;
– Optimizarea produselor si a proceselor tehnologice aferente;

– Urmarirea activitatii departamentelor de productie in vederea cresterii eficientei si mentinerii unor costuri de productie scazute ;
– Elaboreaza impreuna cu departamentele de proiectare, vanzari si productie, proceduri de lucru comune pentru eficientizarea activitatii ;

– Stabilirea necesarului de materiale pentru lucrari si comenzi catre diversi furnizori.
– Pregatirea productiei (pregatirea fisierelor pentru prelucrari ulterioare);
– Gasirea solutiilor constructive optime pentru produsele specifice productiei publicitare;
– Verificarea calitatii produselor inainte de livrare sau montaj.

CERINTE:

Studii superioare tehnice in domeniul ingineriei mecanice

– Rigurozitate si capacitate de a se ocupa de mai multe proiecte in acelasi timp si de a colabora eficient cu echipa de vanzari si de productie;
– Cunostinte in utilizarea programelor CAD, Corel Draw si Microsoft Excel;
– Experienta din domeniul productiei publicitare sau amenajarii interioare (reprezinta un avantaj);
– Experienta in propunerea de materiale diverse, in funtie de natura, scopul si bugetul lucrarii (reprezinta un avantaj);

– Capacitate de lucru in conditii de termene de livrare relativ scurte;

– Disponibilitate si perseverenta in acumulare de cunostinte noi intr-un domeniu dinamic;

– Permis de conducere cat B;

BENEFICII:

– Pachet salarial atractiv si competitiv, in functie de evolutie si rezultate.

CONTACT:

Trimiteti CV-ul la adresa de e-mail: [email protected] sau pe fax la 0245.631.785 pana la data de 25 iunie 2015.

Relatii la telefon “0735 160 230 sau 0245 631 785 “

VEZI ȘI: SOCIETATEA WOX FAD FACE ANGAJĂRI! VEZI POSTURILE DISPONIBILE

Lasă un comentariu

Agenda Politică Locală

psd pnl usr aur
MedcareTomescu romserv.jpg novarealex1.jpg hymarco fierforjat.gif
Trimite știrea ta > 0737 449 352 > [email protected]

CITEȘTE ȘI

Gopo
Foah ConsultOptic