Joi, 2 martie, Libra Internet Bank organizează o conferință de presă cu prilejul lansării primei facilități de garantare din România pentru IMM-urile din sectoarele culturale și creative, în parteneriat cu Fondul european de investiții și Comisia Europeană.
Evenimentul va avea loc începand cu ora 10:30 la Spațiul Public European din strada Vasile Lascăr nr. 31 și ne-am bucura să vă avem alături de noi!
În cadrul conferinței vor participa și reprezentanții Fondului european de investiții și ai Comisiei Europene, care și-au exprimat deschiderea de a acorda presei și un interviu pe acest subiect.
- Gunnar Mai,șefde departament, Facilități UE de garantare – Fondul european de investitii
- Lucia Recalde, șef de unitate, Industria audiovizuală și programe de sprijin media – Comisia Europeană
Vă așteptăm cu drag!
Razvan Szabo
Information and Communication Agent – press department
European Commission – Representation in Romania
Str. Vasile Lascar 31, 020492 Bucuresti
Tel.: 00 40 21 203 54 08
Mail: [email protected]
Web: http://ec.europa.eu/romania