ortooxacell kiss2022.gif Flax

Livas Clothing angajează economist! Vezi care sunt cerinţele

S.C. LIVAS CLOTHING S.R.L.

ANGAJEAZĂ

ECONOMIST

 Cerinte

– Experienta minim 2 ani

– Studii superioare specializarea – Contabilitate

– Cunostiinte operare PC (office, internet,)

– Constituie un avantaj cunoasterea programelor de contabilitate Saga, WinMentor)

– Persoana comunicativa capabila sa se integreze rapid intr-un colectiv nou

– Persoana dinamica cu abilitati privitoare la lucrul in echipa

– Persoana responsabila, serioasa

 Responsabilitati:

 – Inregistrarea cronologica a documentelor financiar-contabile din diverse domenii de activitate (vanzari, casa, banca, stocuri, deconturi, inchiderea conturilor)

– Intocmirea si verificare situatiilor si rapoartelor financiar-contabil

– Intocmirea si verificarea declaratiilor lunare

– Intocmirea bilantului

 Oferim:

– Contract de munca pe perioada nedeterminta

– Castig salarial motivant

– Transport asigurat

– Mediu de lucru placut

– Posibilitati de evolutie in cariera

Sunteti asteptati cu un C.V. la sediul firmei de luni pana vineri (strada Gării, nr 6.), intre orelele 08:00.-16:00

Pentru relatii suplimentare sunati la numerele de telefon:

0726130500 sau trimiteti un e-mail pe adresele: [email protected];

Descrierea companiei

   SC LIVAS CLOTHING SRL are o vechime de peste 20 ani in Romania, in domeniul confectiilor textile pentru femei,cu peste 500 de angajati si cu o capacitate de productie de peste 2.000.000 de bucati pe an(confectii dama:rochii,bluze,pantaloni,fuste,etc) si cu cele mai stricte standarde de calitate realizate,compania este considerata ca fiind una dintre cele mai importante companii din Romania in productia de articole de imbracaminte pentru femei. Societatea are puncte de lucru la Tirgoviste(Dambovita), Racari( Dambovita) si Draganesti(Olt), iar intreaga productie este livrata la export.

Lasă un comentariu

Agenda Politică Locală

psd pnl usr aur
MedcareTomescu romserv.jpg novarealex1.jpg hymarco fierforjat.gif
Trimite știrea ta > 0737 449 352 > [email protected]

CITEȘTE ȘI

Gopo
Foah ConsultOptic