UNPR Dâmbovița va avea sediu pe Bulevardul Castanilor, așa cum o demonstrează sigla montată de câteva zile pe clădirea care a găzduit inițial televiziunea MDI TV. Clădirea este una impunătoare, proaspăt renovată, având spații generoase, dar și multe birouri. Până acum UNPR a stat în câteva camere minuscule la Baia comunală. Acum va avea unul dintre cele mai mari sedii ale unei formațiuni politice din județ, rivalizând cu cel al social democraților. Mutarea se datorează, cel mai probabil, faptului că de organizația UNPR Dâmbovița se va ocupa Dan Miculescu, proprietarul clădirii.

Mai exista UNPR in DB? :))
S-a mutat tot UNPR-ul la sediul PNL-ului?
Aveau un baiat pe acolo mai figurant asa Bogdan, Bogdan Stan, dar vai ce A7 si esarfe LV are acest baietas, fost fan PDL. Bogdan Stan the diva! No hate, just love!
Clădirea este în discordanță cu creierul lui ,, Dan măcelaru of Șotânga,, dar mai ales cu încrederea cetățenilor în acest minuscul partiduleț din Dâmbovița. Cum măcelarul și-a tras amantă alunecoasă( Bertha Colea), poate spera de la 0,1% cum are în prezent, la 1% la viitoarele alegeri! S-or termina și la noi în județ cu furtișagurile de vite și sacrificate în contul MDI și o dată și o dată vom afla cât e șpaga ,,la domnul Dan,, pentru un loc de muncă în Germania! Au spart-o ei procurorii pe elena udrea, susținuta lui Băsescu!