Un incident grav petrecut recent în Târgoviște readuce în atenția publicului riscurile considerabile asociate cu explorarea urbană (urbex), o activitate tot mai populară în rândul tinerilor. Un tânăr de 19 ani din Ploiești a suferit răni multiple după ce a sărit de la etajul al doilea al unei clădiri abandonate, de frica unor persoane întâlnite … Continuă lectura Pericolele Urbex: Un tânăr de 19 ani, grav rănit după ce a sărit de la etajul doi al unei clădiri dezafectate din Târgoviște
Copiază și plasează acest URL în site-ul tău WordPress pentru a-l îngloba
Copiază și plasează acest cod în site-ul tău pentru a-l îngloba