ortooxacell kiss2022.gif Flax

MagazinulCuScule.ro angajează AGENŢI VÂNZĂRI şi ECONOMIST JUNIOR, în Târgovişte

MagazinulCuScule.ro angajeaza agenti vanzari si economist junior, cu sau fara experienta, pentru punctul de lucru din Targoviste. Permisul de conducere reprezinta un avantaj.
CV-urile se pot depune la adresa [email protected] sau la sediul nostru din Targoviste, Str. Stanica Ilie, Bl. 44B, Parter.

Cerinte:
– cunostiinte operare PC si Internet;
– cunostiinte de operare programe office: Word, Excel.
– persoana dinamica;
– abilitati de lucru in echipa;
– disponibilitate program prelungit (ore suplimentare platite);
– persoana organizata;
– bun comunicator, cu abilitati de vanzare;
– atitudine pozitiva;
– seriozitate;
– sa poata gestiona mai multe taskuri in acelasi timp;

RESPONSABILITATI:
– procesarea si pregatirea comenzilor pentru expediere;
– contactarea clientilor;
– preluarea comenzilor telefonice;
– adaugarea produselor pe site;
– promovarea magazinului in mediul online;

BENEFICII:
– salariu atractiv;
– bonuri de masa;
– bonusuri de performanta;

MagazinulCuScule.ro  este cel mai mare magazin online cu scule Yato, Vorel, PowerUp, Sthor, Lund, FLO, cu peste 7000 de produse în stoc.

MagazinulCuScule.ro  oferă posibilitatea achiziţiei în 6 RATE fără dobândă, cu LIVRARE GRATUITA la o valoare a comenzii egală sau mai mare cu 300 lei.

Avem  7 ani de experienta in domeniu eCommerce si peste 15 ani in domeniul IT.
Incercam sa oferim fiecarui client servicii de cea mai inalta calitate, de la asistenta tehnica specializata pana la livrarea comenzii in cel mai scurt timp.

Va asteptam cu drag!

3 comentarii la „MagazinulCuScule.ro angajează AGENŢI VÂNZĂRI şi ECONOMIST JUNIOR, în Târgovişte”

  1. Nu cred ca vorbim despre o multinationala… (Eu, sincer, daca as stapanii acele cerinte de mai sus, mi-as face singur un magazin online.) Prin ce spun nu doresc decat sa subliniez ideea ca vei gasi greu ceea ce cauti. Nu vreau sa par hater asa ca iti pot oferii cateva sfaturi, asta daca nu te superi. As opta pentru un design responsive in primul rand. Incearca sa modifici titlul si descrierea incat sa para mai natural si relativ la site, nu la cateva branduri. Succes in continuare cu magazinul.

  2. Cam ce face orice vanzator normal, nu?! Orice vanzator clasic pregateste comanda clientului, la fel cum orice vanzator comunica cu clientul lui, la fel cum orice vanzator poate pregati o comanda solicitata chiar si telefonic, la fel cum orice vanzator isi aseaza produsele in raft si la fel cum orice vanzator trebuie sa isi promoveze magazinul in mediul inconjurator. Asta inseamna ca face tot, este Director de Marketing sau are atributii de top management?! 😕

  3. Din ce observ, agentul de vanzari va face toata treaba. Comenzi, contactare clienti, adaugare produse, promovare magazin. Ce mai ramane de facut ?

Lasă un comentariu

Agenda Politică Locală

psd pnl usr aur
MedcareTomescu romserv.jpg novarealex1.jpg hymarco fierforjat.gif
Trimite știrea ta > 0737 449 352 > [email protected]

CITEȘTE ȘI

Gopo
Foah ConsultOptic