ortooxacell kiss2022.gif Flax

Livas Clothing angajeză lucrător comercial! Se oferă salariu motivant şi transport

LIVAS CLOTHING ANGAJEAZA- LUCRATOR COMERCIAL
articole textile

– Studii medii
– Abilităţi bune de comunicare şi organizare
– Personalitate energica, gandire pozitiva, amabilitate si eficienta
-Experienta constituie un avantaj

Responsabilitati:
– receptioneaza marfurile conform facturilor;
– inregistreaza, pastreaza si gestioneaza informatiile referitoare la situatia stocurilor;
– intocmeste zilnic documentele de casa, monetarul;
– asigura gestiunea corecta si completa a numerarului si a produselor la casa de marcat;
– prezinta serviciile intr-un mod atractiv si raspunde solicitarilor clientilor;
– contribuie la asigurarea unei imagini placute a magazinului.

Oferim:
– Contract de munca pe perioada nedeterminta
– Castig salarial motivant
– Transport asigurat

Sunteti asteptati cu un C.V. la sediul firmei de luni pana vineri, intre orelele 08:00.-16:00
Pentru relatii suplimentare sunati la numerele de telefon:
0245/220.225 sau 0726130500 sau trimiteti un e-mail pe adresele:
[email protected]; [email protected]

Lasă un comentariu

Agenda Politică Locală

psd pnl usr aur
MedcareTomescu romserv.jpg novarealex1.jpg hymarco fierforjat.gif
Trimite știrea ta > 0737 449 352 > [email protected]

CITEȘTE ȘI

Gopo
Foah ConsultOptic