Liga III: Înfrângere pentru ACS Urban Titu!

Echipa ACS Urban Titu a suferit o înfrângere în deplasare în faţa celor de la Viitorul Domneşti cu scorul de 2-1. În prima repriză echipa dâmboviţeană s-a aflat la conducere după golul marcat de Marinică Ionică în minutul 30 al partidei.  A doua repriză s-a desfăşurat însă în favoarea jucătorilor echipei gazdă. În minutul 70 golul marcat de Silviu Păuna a adus cele două echipe la egalitate. Minutul 90 a fost decisiv pentru partida disputată ieri, lovitura executată de Laurenţiu Teleoacă aducându-le gazdelor un nou gol. În urma înfrângerii,  ACS Urban Titu se clasează pe locul III, în seria C3 cu 45 de puncte.