REGATA, lider al pieţei în domeniul materialelor de construcţii şi amenajări interioare îşi extinde echipa!

Regata, o companie 100% targovisteana angajeaza pentru postul de agent de vazari persoane dinamice, active, cu spirit de echipa, care sa doreasca un loc de munca in care propria initiativa primeaza. Cei interesati isi pot depune CV-ul pe e-mail la adresa [email protected] sau la sediul companiei din Targoviste, Str. Laminorului, nr. 65.

Puteti afla mai multe detalii sunand la  0724 353 621.

Candidatul ideal:

  • Experienta in vanzari/distributie
  • Cunostinte operare PC (pachet Office)
  • Organizat, punctual, receptiv
  • Spirit de observatie si capacitate de sinteza
  • Bune abilitati de comunicare si relationare
  • Motivat, autodidact, in cautarea dezvoltarii in cariera
  • Studii superioare
  • Permis de conducere categoria

Descrierea jobului:

  • Viziteaza clientii noi si existenti din zona arondata
  • Prezinta oferta si negociaza
  • Primeste comenzile de la client si le introduce in sistem
  • Gestioneaza acoperirea soldurilor
  • Analizeaza, propune si comunica solutii de imbunatatire
  • Participa la definirea cadrului commercial general
  • Salariu fix, bonusuri lunare, bonusuri de implementar/promovare, bonusuri anuale
  • Masina full-time, laptop, tableta, telefon mobil
  • Mediu de lucru antrenant
  • Posibilitate de promovare

Alte posturi disponibile in cadrul echipei REGATA sunt:

Facturist

Functionar administrativ

Soferi categoriile C si E

Printează articolul Printează articolul
Celsim

Ajuta comunitatea noastra sa creasca. Distribuie acest articol pe retelele tale de socializare preferate. Multumim!

Parerea ta conteaza, nu mai astepta si comenteaza! 🙂

Lasă un răspuns